Mali Müşavirlik Plus

Mali Müşavir Plus Muhasebe Programı

Logo Mali Müşavir Plus, zengin özellikleri ve pratik kullanımı ile Serbest Muhasebeci, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak hazırlanmış bir muhasebe programıdı.

LOGO Mali Müşavir Plus, üstün teknolojisi, kolay kullanım özellikleri ile serbest muhasebeci ve mali müşavirlerin tüm isteklerine cevap vermektedir.

Program içerisinde bulunan Büro Yönetimi, Muhasebe, Sabit Kıymetler, Personel Bordrosu, İşletme Defteri ve Beyanname modüllerini kolayca kullanabilir ve böylece iş yükünüzü azaltarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Mali Müşavir Plus programı diğer Logo programları ile aynı kod ve aynı veri yapısına sahiptir. Bu sayade müşteri (mükellef) verilerinin aktarımı ve işlenmesi son derece kolaydır. Stok, fatura, çek/senet, banka, kasa, cari hesap modüllerinden girilmiş olan veriler ve günlük hareketler istenildiği zaman genel muhasebe programına aktarabilmektedir.

Windows ortamının sağladığı kolaylıklar ve LOGO’nun titizlikle hazırladığı pratik arayüz, işlemlerinizi hızlı ve hatasız yürütmenizi sağlamaktadır.

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış LOGO Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun!Türkiye’nin uygulama yazılımları pazarının lider kuruluşu olan LOGO’nun Mali Müşavir’lere yönelik geliştirdiği bir çözüm olan LOGO Mali Müşavir Plus, sunduğu kullanım kolaylıkları ve üstün teknolojisiyle siz meslek mensuplarının bütün isteklerine yanıt veriyor. İçerdiği Büro Yönetimi, Muhasebe, Sabit Kıymet, Bordro (10.000 çalışan), İşletme Defteri ve Beyanname modüllerini kolayca kullanabilmeniz iş yükünüzün azalmasını ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Logo Mali Müşavir Plus Genel Özellikleri

Arayüz Uyarlama
LOGO Mali Müşavir Plus Arayüz Uyarlama ile; Malzeme ve Cari hesap kartları arayüzünü dilediğiniz şekilde değiştirebilir, yeni alanlar ekleyebilir, bu alanların browser’da listelenmesini sağlayabilir, bu alanlara göre sıralama, arama bulma fonksiyonları ekleyebilirsiniz.

Görev Zamanlayıcı
LOGO Mali Müşavir Plus’in standart bir özelliği olan Görev Zamanlayıcı; tanımladığınız ardışık görevleri sıralı bir şekilde seçerek takvime bağlayabilen, takvime bağlanan görev tanımlarını belirtilen zamanda otomatik olarak çalıştırabilen bir araçtır. Görev Zamanlayıcının sağladığı faydalardan biri de Hatırlatma özelliğidir. Yapmanız gereken işleri Görev Zamanlayıcıya tanımlayarak zamanında sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Görev Zamanlayıcı sayesinde firma içinde mesajlaşabilirsiniz.

Raporlar ve Formlar
LOGO Mali Müşavir Plus rapor uyarlama aracı çeşitli yazı biçimleri, font ve renk kullanma gibi Windows sisteminin sağladığı pekçok görsel avantajı içerir. Bu araçla var olan raporları uyarlayabilir ve bunlara yeni raporlar ekleyebilirsiniz. Kolay kullanımı ve geniş filtreleme olanakları sayesinde detaylı sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Rapor çıktısını ekrana, yazıcıya veya dosyaya kaydedebilirsiniz. Rapor çıktısını isterseniz Metin, Tablo, PDF, Ekran, Yazıcı, Excel, Access ve HTML formatında da saklayabilirsiniz. Çoğu işletmede özel tasarımları olan, sıkça alınan raporlar vardır. LOGO Mali Müşavir Plus size iki yüzün üzerinde hazır rapor sunar. Sık kullandığınız ve özelleştirdiğiniz raporları menüler arasında dolaşmadan, seçeceğiniz rapor ünitesi, tasarımı ve filtre seçenekleri ile birlikte kendi vermiş olduğunuz bir isimle kaydedebilir ve kolayca çağırabilirsiniz.

Logo Mali Müşavir Plus Kullanım Kolaylıkları

Sık Kullanılan Kayıtlar
LOGO Mali Müşavir Plus ile örnek kayıt niteliğinde şablonlar yaratabilirsiniz. Kayıtlı alış/satış sipariş, irsaliye ve faturaların yanı sıra muhasebe fişleri de oluşturabilirsiniz. Örneğin sürekli kestiğiniz bir faturayı bu şablonları kullanarak en kısa zamanda ve hatasız bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Otomatik Kayıt Ekleme
LOGO Mali Müşavir Plus’da otomatik kayıt ekleme özelliği, hızlı fiş girişi yapmak istediğiniz zamanlarda kullanmanız için önemlidir. Bu özellik devreye alındığında, kaydettiğiniz fişin ardından bir sonraki numaralı diğer fiş otomatik olarak açılarak, kolay ve seri bilgi girişi sağlanmaktadır.

Kart Listeleri Üzerinden İşlemler
LOGO Mali Müşavir Plus size kart ve fiş listelerinden işlem yapma imkanı tanıyor. Bu sayede, örneğin müşteri listesi üzerinden doğrudan kayıdın üstüne gelip o müşteriye fatura kesebilir ya da tahsilat yapabilirsiniz. LOGO Mali Müşavir Plus size Cari Hesap ve Malzeme Tanımları üzerinden raporlara ulaşım olanağı da sağlamaktadır.

Sihirbazlar
Kurulum sihirbazı ile; firma, dönem, ambar, kullanıcı, terminaller sizin tarafınızdan seçilecek kurulum aşaması dikkate alınarak oluşturulur. Sihirbazlar ile ayrıca malzemelerinizi, müşteri ve tedarikçi kayıtlarınızı istediğiniz özelliklere uygun olarak kolayca oluşturabilirsiniz. Sihirbaz, size malzeme ve cari hesap için girmeniz gereken temel bilgileri adım adım gösterecektir.

Alternatifli Ana Menü
LOGO Mali Müşavir Plus’de kullanım alışkanlıklarını düşünerek farklı anamenü seçenekleri hazırladık. Üründe kullanıcı seçimine özel farklı erişim ağacı bulunan 2 adet menü seçeneği yer almaktadır.

Tema Kullanımı
LOGO Mali Müşavir Plus içinde bulunan, kullanıcısına göre özelleştirilebilen, değişik renklerde 23 adet Tema ile daha zevkli çalışma imkanı sağlamaktadır.

Webmaster
GO Webmaster ile 5 dakikada, GO ile tam entegre çalışan kurumsal web sayfanızı oluşturabilirsiniz. Hiçbir ek ücret gerektirmeyen ve LOGO Mali Müşavir Plus’in standart bir fonksiyonu olan GO Webmaster, GO’da kayıtlı firma tanımlarınızı, ürün bilgilerinizi ve finansal tablolarınızı hazırlayacağınız web sitesine aktarmanızı sağlar. Hazır tasarımlardan birini seçerek oluşturacağınız web sitenize; firmanız ile ilgili bilgileri, duyurularınızı, kampanyalarınızı ve referanslarınızı yerleştirebilir, web dünyasında yerinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

GO Webmaster ile, içerisinde yer alacağınız LOGO’nun portali www.diyalogo.com ‘un birçok avantajından yararlanabilir ve işlerinizi geliştirebilirsiniz.

Muhasebeleştirme
Hareket üzerinden muhasebeleştirme imkanı verir.

Yansıtma
Yansıtma işlemlerini otomatik olarak yüzdeli veya dönemsel gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler

Genel Muhasebegüçlü ve esnek bir finansal kayıt ve kontrol sistemidir. Son yasal düzenlemelere tümüyle uygun yapıdadır. Standart hesap planı kendiliğinden oluşur, alt hesaplar istenildiği gibi açılabilir…

 • Hesaplara çalışma şekli parametreleri verebilirsizniz. Örneğin stoklu bir hesaba miktar, çek/senetli bir hesaba vade, ciro tarihi gibi ek bilgileri de mahsup işlemleri sırasında kaydedebilirsiniz. Böylece, diğer program bölümlerine gerek kalmadan, yalnızca muhasebeden tüm defter ve dökümleri alabilirsiniz.
 • Fişlere numara veya tarihe göre ulaşabilirsiniz. Çalışmanızı hızlandırmak için, fiş bakiyesini tek tuşla girebilir, satırları kopyalayabilirsiniz.
 • Bir fişte çalışırken, fişi kapatmadan programın diğer bölümlerini veya bir başka fişi inceleyebilir, değiştirme olanaklarından yararlanabilirsiniz.
 • Programın diğer bölümleriyle birlikte çalışarak muhasebeleştirme sırasında stok, fatura, cari hesap, çek/senet, banka, ve nakit kasa hareketlerine karşılık gelen tahsil, tediye ve mahsupları otomatik oluşturabilirsiniz.
 • Kasa Defteri, Yevmiye Defteri, Defter-i Kebir, Kambiyo Senetleri Defteri gibi resmi defterleri yasalara uygun biçimde dökebilirsiniz.
 • Genel mizan, aylık mizan ve iki tarih arası mizan istediğiniz hesap düzeyinde ve aralığında alabilirsiniz.
 • Yeni yasal düzenlemelerle alınması zorunlu hale getirilen mali tablolardan Bilanço, Gelir Tablosu ve Satışların Maliyeti tablolarını yasaların öngördüğü düzeyde ve ayrıntıda dökebilirsiniz.
 • Kredi kartı özelliği ile; kredi kartı tahsilat ve banka geri ödemelerini kolaylıkla izleyebilirsiniz. Tüm kredi kartı hesapları için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlayabilir, geri ödeme planları oluşturabilirsiniz. İşlemler, ilgili hesaplarda otomatik olarak muhasebeleşerek size zaman kazandırır.
 • Parçalı Tahsilatlar sayesinde, müşteriler tarafından verilen siparişleri LOGO Mali Müşavir Plus’de ödeme bilgileri ile birlikte kaydedebilir ve satış işlemlerini sipariş aşamasından itibaren izleyebilirsiniz.
 • Düzenlediğiniz ön ödemeli kampanyalarda, müşterilerinize yaptığınız satışları teslim süreleri yanında ödeme ve tahsilat bilgileriyle birlikte izleyebilirsiniz.
 • Teminat Yönetimi ile alınan ve verilen nakit, teminat mektubu, çek, senet, ipotek, hisse senedi, bono, tahvil vb. teminatların takibini yapabilirsiniz.Alınan ya da verilen teminatların risk çarpanlarını belirleyerek teminatların yapılacak işlemlerdeki limitlere etkisini değiştirebilirsiniz.

Büro Yönetimi ile büronuzun içindeki işleri ve mükellefleriniz ile ilişkileri takip edebilirsiniz…Büro Yönetimi ile büronuzun içindeki işleri ve mükellefleriniz ile ilişkileri takip edebilirsiniz…

 • Gerçek kişi veya tüzel kişi mali müşaviri olmanız farketmez! İkisine de uygun fonksiyonlar (Fatura yada SMM kesebilme) bulabilirsiniz.
 • Geliştirilmiş ajanda ve hatırlatıcı fonksiyonları ile işlerinizi takip edebilirsiniz
 • Mükellef tanımlayabilirsiniz .
 • Tahakkuklar, Ödemeler, Tahakkuk-Ödeme fişini otomatik oluşturabilirsiniz.
 • Kira takibi yapabilir, otomatik kira yenileyebilirsiniz.
 • Gider fişi kesebilirsiniz.
 • Toplu Borçlandırma ve toplu ücret yenileme yapabilirsiniz.
 • SMMM makbuzu ve nakit tahsilat makbuzu kesebilirsiniz.
 • Serbest Meslek Kazanç Bildirimi yapabilir, Serbest Meslek Defteri tutabilirsiniz.
 • Büro Yönetimi modülünden diğer modüllere direk erişerek her işlemi mükellef penceresi üzerinden yapabilirsiniz.

36 thoughts on “Mali Müşavirlik Plus

 1. Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

 2. Mali Müşavirlik Plus – Logo Destek Merkezi master
  poker dominoqqhttp://sinomedial.x179.zbwdj.com/comment/html/?598.html sejarahqq-net-agen-dominoqq-online-bandarq-terpercaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.